Кошик
10 відгуків
Charvish
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380
99
461-27-06
+380
99
298-95-99
Корзина
Art-ZaViSimiE - Арт-фест творчо-залежних

Art-ZaViSimiE - Арт-фест творчо-залежних

Участь у масштабному фестивалі творчих людей

Минулої неділі, 11.06.2017 відбувся Арт-фест творчо-залежних людей у місті Кропивницькому. Безліч талановитих майстрів, поетів, музикантів, танцюристів, акторів зі всіх куточків нашої країни зібралися на Козачому острові (парк Пушкіна) щоб поділитися своїм натхненням та творчістю з людьми, показати що кожна людина особлива та має якийсь талант. 

Ми, від всієї команди Майстерні Чарівної Вишивки хочемо подякувати організаторам та волонтерам які змогли оргінізувати це дійство та запросили нас прийняти участь, приєднатися до великої родини творчих, неординарних людей. 

Безліч вражень залишив цей день, допоміг впевнитися що люди люблять та поважають творчість майстрів і з радістю приєднуються до спільних творчих проєктів. Що наша робота потрібна і цінується. 

А ми в свою чергу провели конкурс для всіх бажаючих. Переможницею стала витончена та неповторна Liudmila Dolenko із м. Кропивницький, вона в нагороду отримає одяг нашого виробництва, на власний вибір.

Представляємо вам невеликий фото-звіт, як це було:

Попередні новини
social-icon
Loading...